LIFESTYLE NEWS

- lifestyle blog -

Marilleva – idealny kierunek na narciarski wyjazd z rodziną!

wyjazd narciarski z rodzina

Spis treści

Marilleva to popularny ośrodek narciarski położony w regionie Trentino w północnych Włoszech. Dlaczego warto zaplanować swój zimowy wyjazd właśnie w tym kierunku?

Marilleva – doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie

Marilleva oferuje szeroką gamę propozycji dla osób wybierających się na narty i snowboard. niezależnie od ich poziomu doświadczenia.

Ośrodek jest częścią większego obszaru Folgarida-Marilleva, który zapewnia dostęp do ponad 150 kilometrów tras zjazdowych. Do dyspozycji są zróżnicowane trasy – od łagodnych stoków dla początkujących osób po wymagające trasy dla zaawansowanych narciarzy.

Marilleva – malownicze widoki

Marilleva jest ośrodkiem położonym w malowniczym alpejskim otoczeniu Dolomitów. Podczas uprawiania sportów zimowych narciarze i snowboardziści mogą podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na ośnieżone szczyty i piękne doliny.

Wyjątkowe piękno tego obszaru powoduje, że wrażenia z jazdy na nartach i snowboardzie są jeszcze lepsze.

Marilleva – nowoczesna infrastruktura

Kolejnym powodem, dla którego warto zdecydować się na narty w tym ośrodku, jest jego doskonała infrastruktura narciarska.

Oferuje on nowoczesne, bezpieczne wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, szkółki narciarskie oraz innego rodzaju zaplecze, które zapewnia optymalne warunki śniegowe przez cały sezon.

Warto wskazać, że na miejscu dostępne są również polskie firmy. Osobom zamierzającym rozpocząć jazdę na nartach polecana jest polska szkółka narciarska Marilleva – dzięki niej można zdobyć niezbędne umiejętności pod okiem polskich instruktorów, bez obaw o barierę językową.

Marilleva – łatwa dostępność

Lokalizacja ośrodka powoduje, że jest on łatwo dostępny dla turystów międzynarodowych.

Marilleva znajduje się w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych, między innymi w okolicy dostępne są lotniska w Trydencie i Weronie, a także jest połączona sieciami drogowymi i kolejowymi z różnymi miejscowościami.

Marilleva – wiele dodatkowych atrakcji

Marilleva oferuje różnorodne rozrywki dla osób przybywających wypoczywać właśnie w tym ośrodku.

Turyści mogą zasmakować w różnych lokalnych daniach w przytulnych górskich barach i restauracjach, posłuchać muzyki na żywo, skorzystać z usług spa i odnowy biologicznej dostępnych w niektórych obiektach noclegowych. Do dyspozycji jest też wiele ciekawych zajęć przeznaczonych dla całej rodziny, w tym atrakcje dla najmłodszych.

Tak wiele zalet powoduje, że Marilleva jest jednym z najpopularniejszych kierunków wyjazdów narciarskich z Polski!

Powiązane artykuły