LIFESTYLE NEWS

- lifestyle blog -

Dom w środku lasu

Spis treści

Styl myśliwski stał się bardzo popularny nie tylko wśród zapalonych myśliwych, ale coraz częściej można go spotkać w aranżacjach mieszkań czy letnich domków. Do tych drugich, zwłaszcza jeśli posiadamy taki domek w środku lasu, pasuje on idealnie. Styl myśliwski stał się bardzo popularny nie tylko wśród zapalonych myśliwych, ale coraz częściej można go spotkać w aranżacjach mieszkań czy letnich domków. Do tych drugich, zwłaszcza jeśli posiadamy taki domek w środku lasu, pasuje on idealnie.

Styl myśliwski, czyli blisko natury

Wnętrze w stylu myśliwskim kojarzy się przede wszystkim z licznymi trofeami, porożami czy bronią. Oczywiście są to jedne z głównych elementów tego stylu, ale współcześnie występuje on też w nieco delikatniejszej wersji. Dom w stylu myśliwskim to przede wszystkim taki, który jest otwarty na przyrodę. A w jego wnętrzach dominują stonowane barwy (które mają odniesienie do koloru roślin czy ziemi) oraz naturalne materiały jak drewno czy skóra. Dlatego styl ten będzie idealnie pasował nie tylko dla zawodowych myśliwych, ale również dla osób, które czują się silnie związane z przyrodą.

Salon w stylu myśliwskim

Mówi się, że kuchnia to serce każdego domu, ale również salon jest bardzo ważnym pomieszczeniem. To tam relaksujemy się po pracy, spędzamy czas z rodziną czy przyjaciółmi, tam oglądamy ulubione filmy. Powinien więc być elegancki, przytulny oraz ciekawie urządzony. Dlatego zapaleni myśliwi czy miłośnicy lasu, wprowadzają do jego wnętrza pasujące elementy wystroju, po to aby siedząc przy kominku poczuć się bliżej natury. Jest powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach, tak i w tym przypadku – dodatki są bardzo ważne i dopełniają całość. Idealne do takiego pomieszczenia będą meble myśliwskie, czyli takie wykonane z poroża, dobrej jakości skór oraz szkła. Ich estetyczny i wyjątkowy wygląd to nie jedyna zaleta tego typu mebli, ale ich ogromnym atutem jest też solidne wykonanie. Przywodzą one na myśl zapach mchu oraz ten spokój panujący w lesie. Do tego nadają wnętrzu niepowtarzalnego, magicznego wręcz charakteru. Salon myśliwski to miejsce, gdzie łowczy lubią spędzać czas, a siedząc wygodnie w fotelu wykonanym z poroża https://antlabo.pl/, mogą poczuć się jak w środku lasu. W tak urządzonym salonie, każdy myśliwy nie tylko zrelaksuje się po pracy, ale również będzie czerpać inspirację na swoje kolejne wyprawy.

Powiązane artykuły