LIFESTYLE NEWS

- lifestyle blog -

Teczki reklamowe dalej w modzie

reklamowe teczki

Spis treści

W dalszym ciągu teczki reklamowe cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli firm. Produkt ten uważany jest za świetny gadżet reklamowy.

Minimalny nakład teczek reklamowy

Wiele firm określa minimalny nakład nadruku reklamy na odpowiednie produkty. W przypadku teczek reklamowy nakład ten wynosi 100 sztuk. Dla mniejszych firm będzie to idealna ilość do prowadzenia reklamy. W przypadku większych firm nakład ten będzie zdecydowanie za niski. Będą się one raczej decydowały na teczki reklamowe w znacznie większych ilościach.

Ilość zamawianych teczek reklamowych przekłada się na ich cenę. Im więcej teczek zostaje zamówionych tym niższa jest ich cena. Przy tym nie cierpi na tym jakość oferowanych produktów.

Zamówienie teczek reklamowych

Teczki reklamowe zamawia się w specjalistycznych firmach, które zajmują się ich produkcją. W zamówieniu zaznacza się podstawowe informacje do których należą:

  • ilość sztuk,
  • grubość papieru,
  • logo lub inny nadruk na teczce,
  • termin realizacji zamówienia,
  • kolorystyka teczki,
  • cena poszczególnej teczki,
  • dodatkowe akcesoria przeznaczone do teczek
  • ewentualny rabat.

 

Tak skompletowane zamówienie zmierza do realizacji. Klient więc ma podstawowe informacje, które są mu potrzebne do określenia swoich działań.

Szybkie i sprawne zamówienia

Coraz więcej firm zajmujących się produkcją gadżetów reklamowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i umożliwia im samodzielny wgranie logo firmy. Klient decyduje o tym, w którym miejscu mają się znaleźć podstawowe informacje dotyczące firmy. Wgrywając odpowiedni plik na stronę internetową ma możliwość zobrazowania wybranego przez siebie gadżetu reklamowego wraz ze swoim logo. Ułatwia to podjęcie decyzji klientowi.

Dobranie odpowiedniego rozmiaru teczek reklamowych jest niezwykle istotne. W teczkach tego typu powinny się mieścić wszelkie dokumenty przekazywane klientowi. Tym samym więc najczęściej wybór pada na teczki o rozmiarze a4. Jest to standardowy rozmiar teczek na których z łatwością znaleźć się może logo i dane teleadresowe firmy.

Gadżety reklamowe można w sposób szybki i sprawny zamówić przez internet. Realizacja takiego zamówienia odbywa się ekspresowo. Już w trakcie jego składania klient wie, kiedy możemy się go spodziewać u siebie.

Co daje używanie teczek reklamowych?

Teczki reklamowe przede wszystkim, jaka sama nazwa wskazuje, służą reklamie. Gadżet ten podnosi prestiż firmy ale również stanowi praktyczne uzupełnienie oferty. Składania oferty w teczce reklamowej podnosi jej wartość. To samo dzieje się kiedy klient otrzymuje materiały w teczce reklamowej. Ma on wtedy poczucie, że firma z którą podpisał właśnie umowę jest na poziomie.

Powiązane artykuły