LIFESTYLE NEWS

- lifestyle blog -

Lifting bez użycia skalpela

Spis treści

Kobiety, zwłaszcza te w dojrzałym wieku, chciałyby jak najdłużej zatrzymać uciekający czas, tak aby ich skóra była promienna, gładka i bez widocznych oznak starzenia. Wiele pań ucieka się do bardzo radykalnych metod – w wielu przypadkach z użyciem skalpela, aby tylko zmarszczki odeszły w zapomnienie. Czy są inne, mniej inwazyjne sposoby na pozbycie się bruzd?

Zadbaj o swoją dietę

W naszym codziennym sposobie odżywiania powinno znaleźć się miejsce na warzywa i owoce, ponieważ są one źródłem witamin i mikroelementów, które opóźniają procesy starzenia. Szczególnie istotne są witaminy C i E, beta karoten  oraz selen, ponieważ ich rolą jest neutralizowanie wolnych rodników, które uszkadzają komórki. Witamina C znajduje się m.in. w kapuście, brokułach, pietruszce i cytrusach, a E np. w szpinaku i szparagach. Pamiętajmy, że nasza dieta powinna być bogata w koenzym Q10, albowiem jest on silnym przeciwutleniaczem. W jakich produktach go znajdziemy? Przede wszystkim w tłustych rybach, takich jak makrela czy łosoś oraz w surowym mięsie wołowym. Istotne jest także odpowiednie nawadnianie organizmu. Picie przez cały dzień niegazowanej wody mineralnej z pewnością przyniesie dużo korzyści.

Pielęgnuj swoją twarz madame

Mocną kondycję skóry zagwarantuje codzienna i właściwa pielęgnacja. Regularnie stosowane maseczki nawilżające zapewnią efekt liftingu, a nasza skóra zyska piękniejszy wygląd. Jeśli nie jesteśmy przekonane do tego rodzaju pielęgnacji, sięgnijmy po krem z kwasem hialuronowym i stosujmy go zarówno rano, jak i wieczorem.

Hirudoterapia – zabieg bez skalpela

Leczenie pijawkami http://pijawki.abros.pl/leczenie-pijawkami coraz częściej wykorzystywane jest do odmładzania twarzy. Badania prowadzone nad związkami produkowanymi przez gruczoły ślinowe pijawek potwierdziły istnienie hialuronidazy, elastazy i kolagenozy, które mogą mieć wpływ na stan skóry, jej napięcie, ukrwienie oraz konsystencję.

Krew pacjentki, którą pobiera się podczas hirudoterapii, jest świetnie liftingującą maseczką. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu – skóra jest nawilżona, rozświetlona, napięta i gładka. Ponadto zmarszczki i wszelkiego rodzaju przebarwienia zostają zminimalizowane.

Warto przekonać się na własnej skórze o dobroczynnym działaniu pijawek http://pijawki.abros.pl/.

Powiązane artykuły